Електричні котли Kospel EKCO.T

ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

Електричний котел Kospel EKCO.T призначений для роботи в опалювальних системах і спільної роботи з бойлером непрямого нагріву. Управління котла здійснюється за допомогою кімнатного регулятора, що дозволяє запрограмувати різні робочі режими в різний час доби. 

Електричні котли EKCO можуть бути самостійним джерелом тепла або працювати спільно з іншими котлами як резервне джерело. Можливість вибору індивідуальних режимів роботи. Котел швидко реагує на зміну температури, використовуючи 6-ти ступінчасту систему регулювання потужності, забезпечує значну економію електроенергії.

Стандартне оснащення

  • Панель управління забезпечує установку і перегляд робочих параметрів котла. Здійснює автоматичний вибір режиму потужності, що істотно впливає на економію споживання електроенергії.
  • Обесспечівает регулювання температури теплоносія в діапазоні від 40oC до 85oC Вузол потужності складається з електронних напівпровідникових елементів включення, забезпечує надійну і безшумну роботу котла. 
  • Термічний вимикач вимикає електроживлення у разі виникнення аварійної ситуації. Охороняє нагрівальний вузол і електронні елементи котла від виходу з ладу. 
  • Нагрівальний вузол. Котли підвищеної потужності оснащені двома нагрівальними вузлами, що зменшує навантаження на ТЕНи і забезпечує їх високу надійність. 
  • Фільтр з магнітною вкладкою F-MAG 3/4 ", здійснює функції механічної та магнітіческой очистки теплоносія. Магнітний вкладиш оберігає датчик протоку від металевих частинок, які можуть з'явитися в теплоносії у зв'язку з монтажними роботами або корозії опалювальної проводки. 
  • Циркуляційний насос 
  • Клапан безпеки - 0,3 МПа 
  • Автоматичний повітревивідник
  • Манометр

Додаткове оснащення

Триходовий кран з сервоприводом

При спільній роботі з теплообмінником ГВП необхідно використовувати триходовой кран (наприклад Honeywell VCZMH6000E з сервоприводом VC6013ZZ00). Застосування WE-008, дозволить регулювати температуру води в теплообміннику безпосередньо з панелі управління котла .. Можлива також спільна робота з теплообмінником ГВП з термостатом.

 

Кімнатний програматор

Електричні котли Kospel EKCO.T снащені електронним кімнатним тижневим програматором Auraton 2005, який забезпечує економічну роботу котла, пристосовану до індивідуальних потреб споживача. Відповідне програмування робочих режимів дозволяє заощадити до 30% електроенергії.

 

 

Технічні дані

Номінальна потужність

кВт

30

36

42

48

Номінальна напруга

 

400V 3N~

Номінальний струм вимикача максимального струму

A

50

63

80

Минимальноесечение проводов питания

мм2

5x10

5x16

Орієнтовна площа обігріву

м2

225-375

270-450

315-525

360-600

Розрахунок необхідної потужності котла слід здійснити грунтуючись на тепловому балансі об'єкта.

З питань придбання або монтажу електричних котлів телефонуйте:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7407, (067) 247 7407

 


Корисна інформація

Котел на пелетах: ціни

Ціна пелетного котла - це ціна комплексу високотехнологічного опалювального обладнання на пелетах, за вартістю воно порівнянно з останніми розробками газових, дизельних- і твердопаливних котлів.

Дивитись далі »