Котел на пеллетах: експлуатація

Сьогодні експлуатація опалювального котла на пелетах, виготовленого з використанням найсучасніших технологій, дуже проста. Полягає вона в періодичному звільнення зольного бункера від упакованих в мішок попелу і золи, про необхідність чого вчасно нагадає автоматика. До речі, висока температура згоряння перетворює золу і попіл в практично ідеальне добриво для підживлення рослин, так що технологія виробництва тепла виходить реально безвідходної.

У випадку встановлення достатнього за обсягом бункера зі шнеко-вакуумної подачею, котли для опалення заміського будинку на пелетах за весь опалювальний сезон не потребують взагалі жодного догляду - можна повністю довіритися автоматиці. Вона ж при найменших збоях в роботі теплогенеруючого обладнання, тут же зупинить його роботу і сповістить господарів про необхідність втручання. Втім, про такі випадки нашій компанії (постачальнику котлів, що проводить їх гарантійне та післягарантійне профілактичне обслуговування) нічого невідомо. Навпаки, пелетні котли, відгуки на які від споживачів найзахопленіші, відрізняються дивовижною надійністю, яка перевершує котли для заміських будинків на традиційних видах палива.

Чистка котла проводиться в автоматичному режимі і в залежності від необхідності, електричний підпал палива і проста зрозуміла система управління робить наше обладнання легким в управлінні.

При виробництві пелетних котлів дрібниць не буває і особлива увага приділяється пожежобезпеці - двошаровий вогнестійкий кожух виключає навіть теоретичну можливість займання «з вини» котла.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати - якщо Ви вирішуєте задачу, який котел для заміського будинку придбати, зупиніть свій вибір на пелетному котлі і замовте його у нас. Більш надійного, економічного, комфортного і недорогого в експлуатації теплового обладнання на профільному ринку все одно не знайдеться!

На закінчення можна додати, що котли на пеллетах - це сучасно, зручно, економічно вигідно та екологічно чисто.

Комфортне і недороге тепло чекає на Вас!

З питань придбання або монтажу пелетних котлів телефонуйте:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7407, (044) 247 7407

Корисна інформація

Пелети: історія і сучасність

Цікаво, що увійшовши в атомну епоху і почавши жити в постіндустріальному суспільстві, людина знову звернула найпильнішу увагу на деревину, як на джерело тепла для своїх потреб.

Дивитись далі »