Котел на пелетах: ціни

Ціна пелетного котла - це ціна комплексу високотехнологічного опалювального обладнання на пелетах, за вартістю воно порівнянно з останніми розробками газових, дизельних - і твердопаливних котлів. Але є одна вирішальна перевага - ціна теплової енергії пелетного опалення значно нижче, і в міру збільшення ринку їх споживання, швидше за все, буде падати або залишиться стабільно низькою.

Ціна пелетного котла

Ціна пелетних котлів може значно відрізнятися. Основними чинниками формування ціни пелетних котлів є автономність і економічність пелетного опалення, а головне автоматизація системи опалення, тобто як часто Вам необхідно буде обслуговувати пелетний котел. Дешева ціна на пелетний котел або дешевий пелетний котел передбачає, що Вам необхідно буде підходити до нього і робити певні процедури (очищення пелетного котла і завантаження палива) раз на 2-3 дні. Чим довше інтервал обслуговування пелетного котла, тим дорожче ціна пелетних котлів.

Звичайно, ціни пелетних котлів розрізняються ще в залежності від надійності використовуваних матеріалів, механізмів і технологій. Завжди зрозуміло, що котельня, як в принципі, і всі комунікації в будинку - це основа життєзабезпечення, і повинна будуватися не на один- два роки, а на десятиліття.

Тому при виборі котла на пелетах завжди розраховуйте ціну пелетного обладнання в комплексі на 10 років, враховуючи вартість експлуатації пелетного котла, витратних матеріалів, споживання пелет. Ціна пеллетного котла - це не тільки ціна на котел на пелетах, а також вартість всіх витрат по опаленню будинку. Польські пелетні котли від компанії Kostrzewa - це придбання відмінного і функціонального обладнання, яке забезпечить саму економічну експлуатацію без турбот і клопотів, також будете значною мірою сприятиме збереженню природи за рахунок мінімальних викидів.

Як уже зазначалося, виробляються пелети з відходів деревообробки практично з копійчаної і навіть безкоштовної сировини; обладнання по їх виготовленню гранично просто, а енергією такі цехи забезпечують себе самі. Звідси собівартість пелет гранично низька, як і ціни на них; тільки економія на паливі дозволить - поза зв'язку з кліматичною зоною - окупити витрати на покупку і установку котла твердопаливного на пелетах за самий мінімальний термін.

З питань придбання або монтажу пелетних котлів телефонуйте:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7407, (044) 247 7407

Корисна інформація

Пелети: історія і сучасність

Цікаво, що увійшовши в атомну епоху і почавши жити в постіндустріальному суспільстві, людина знову звернула найпильнішу увагу на деревину, як на джерело тепла для своїх потреб.

Дивитись далі »