Обладнання для виробництва пелет

Практично будь-яка компанія, у якої є постійний доступ до відходів з дерева, може стати виробником пелет і отримувати від цього додатковий прибуток.

Адже не обов'язково купувати виробничий комплекс для виготовлення паливних гранул у великих промислових обсягах, сировиною для яких є:

  • відходи, утворені в результаті лісопиляння;
  • шматки різних видів деревини з корою і т.д ..

Обладнення для виготовлення пелет

Продуктивна потужність таких ліній від 500 кг гранул на годину. Але найефективніше в такому випадку починати виробництво з потужності в 1000 кг на годину для зменшення терміну окупності проекту.

Але існує можливість відкрити невелике виробництво пелет. При цьому обладнання для виробництва пелет буде знаходитися в деревообробному цеху. Це можливо завдяки тому, що площа необхідна для установки такого устаткування досить мала. Тобто, у вас існує ще й можливість зменшити витрати на транспортування відходів виробництва до місця їх переробки.

Сировиною для виробництва пелет в цьому випадку служить суха деревна стружка і тирса. Те, що ви раніше викидали і спалювали, тепер стане сировиною використовуваним у виробництві високоякісного продукту.

Після численних досліджень і випробувань на початку цього тисячоліття у продажу з'явився сучасний прес для виробництва пелет з малою продуктивністю. Наша компанія пропонує комплексне рішення для малих і середніх підприємств дерево переробників.

Прості або автоматизовані преси для виробництва пелет мають низькі інвестиційні витрати, невисокі працезатрати необхідні для їх експлуатації та швидку окупність. Якість устаткування і простота використання от те, що пояснює високий попит на малі преси на міжнародному ринку.

Як вже говорилося, якщо у вас є меблеве виробниче підприємство, ви є виробником бруса, будуєте дерев'яні будинки, виробляєте дерев'яні вікна чи двері. Тобто отримуєте в результаті господарської діяльності деревні відходи, тоді вам є сенс налагодити виробництво пелетів.

Установка, налагодження устаткування і початок самого виробництва такого екологічно чистого палива, як пелети, є швидким і не складним процесом. Малий прес володіє значною перевагою, порівняно з великим. Власні сухі відходи, утворені в процесі деревообробки, повністю виключають необхідність твори сушіння сировини, при цьому витрати на транспортування практично відсутні. Ці фактори мають великий вплив на утворення виробничих витрат, що дозволить вам пропонувати покупцям пелети власного виробництва за прийнятною, низькою ціною. Виходячи з цього, ми отримуємо систему, яка приносить екологічну, суспільну, економічну користь.

В середньому, для того щоб зробити 1 тонну пелет необхідно близько 6м3 дерев'яної стружки або тирси. Прес потужністю близько 250-350 кг/год може виробляти приблизно 2000 т високоякісних пелет, які мають попит у всьому світі. споживання для опалення 2000 тонн пелетів може замінити близько 1000 т дизельного палива. Це зменшить викиди з'єднання CO2 на 300 т. Тому від цього виробництва виграють всі. Повна окупність проекту за умови повного завантаження, швидкої продажу та забезпеченні сировини здійснюється приблизно за рік.

З питань придбання пелети телефонуйте:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7407, (044) 247 7407

Корисна інформація

Пелети: історія і сучасність

Цікаво, що увійшовши в атомну епоху і почавши жити в постіндустріальному суспільстві, людина знову звернула найпильнішу увагу на деревину, як на джерело тепла для своїх потреб.

Дивитись далі »