Опалення заміського будинку пелетою

Опалення заміського будинку

Вартість опалення на пелетах та ГВП заміського будинку площею 250 кв. м становитиме близько 1250 гривень на місяць (при використанні таких високотехнологічних систем як пелетні котли від компанії "Вінтерм").

Найголовніше в опаленні - це вартість одного кВт теплової енергії. За вартістю пелетне опалення ділить перше місце з природним газом (залежить від тарифу). Сьогодні вартість 1 кВт теплової енергії при опаленні газом становить близько 21 копійки (при споживанні до 6000 м3/рік) і 44 копійки (при споживанні більше 6000 м3/рік) для приватних будинків та 68 копійок для комерційних установ та інших споживачів. Сучасні котли на пеллетах будуть виробляти Вам 1 кВт теплоенергії приблизно за 44 копійки (вартість 1 кг пеллет приблизно 2 гривні).

Опалення заміського будинку

Опалення на зрідженому газі, опалення на електриці, опалення на дизелі та інші види опалення, а також альтернативні види опалення стоять далеко позаду. Вони будуть виробляти 1 кВт від 1 гривні., тобто більше ніш у 2 рази дорожче, ніж пелетні котли.

Таким чином, котли на пеллетах - дешеве опалення заміського будинку, офісу, складу і т.і. Дивіться порівняльну таблицю з різних видів палива для приватних будинків та комерційних установ.

При сучасному бумі будівництва заміського котеджного і малоповерхового приватного житла питання організації автономного теплопостачання набуває надзвичайно актуальний характер. Особливо для самостійного забудовника і в умовах відсутності відповідної інфраструктури.

Очевидно, що найпростішим способом є опалення заміського будинку за допомогою електрики, але високі тарифи на електроенергію і ціна підключення необхідної потужності цей варіант практично виключають - занадто великі витрати. А якщо згадати про те, що і надалі кіловат / годину буде тільки дорожчати, з цією ідеєю доводиться розпрощатися назавжди.

Альтернативний шлях забезпечити себе в сільській місцевості міським комфортом, що має на увазі опалення заміського будинку і забезпечення його мешканців гарячою водою для санітарних і господарських потреб, є котел. Автономний котел універсальний або спеціалізований під той чи інший вид палива.

Сучасний профільний ринок пропонує таку кількість моделей одно- і двоконтурних котлів, що в цій кількості важко розібратися. Але критерій вибору завжди існує - вартість обладнання і вартість його експлуатації з урахуванням витрат на паливо.
Якщо розглядати проблему вибору з цього боку, то виявиться, що в довгостроковій перспективі ніяке обладнання не зможе змагатися по економічності з опаленням на пелетах.

Пелетами називаються пересушена і спресовані у вигляді циліндричних гранул біопаливо з дуже високою - на рівні кам'яного вугілля - теплотворною здатністю, зникаюче малої зольністю від 1 до трохи вище 3% і мінімальними викидами в атмосферу вуглекислого газу. Виготовляють пелети з відходів деревного виробництва, в тому числі з соломи і навіть торфу, чому вартість їх дуже низька.
Пелетне опалення набуває все більшого поширення в нашій країні паралельно розвитку ринку пропозицій високотехнологічних пелетних котлів, які практично не вимагають догляду і уваги за рахунок високої автоматизації та застосування багатьох інноваційних рішень по повному згорянню палива та відбору тепла. ККД таких котлів дуже високий і конкурує з самими сучасним і дорогим обладнанням для більш традиційних видів газоподібного, рідкого і твердого палива.

Котли для опалення пелетами, пропоновані на нашому сайті, дозволять приватному домовласникові в найкоротші терміни окупити витрати на придбання сучасного автономного теплогенеруючого обладнання. Конструкція і пристрій всіх наших котлів незалежно від потужності мають на увазі можливість використання їх за двоконтурним типом, що дає і опалення заміського будинку і гарячу воду для санітарно-побутових потреб. А згадана висока окупність забезпечується низькою вартістю палива, тобто пелет, деревних гранул.
Наші фахівці допоможуть будь-якому клієнту призвести елементарні підрахунки, результати яких будуть більш ніж переконливо свідчити на користь опалення на пелетах.

Якщо подивитися на загальносвітову тенденцію, то стане очевидно - опалення на пеллетах розвивається в усьому цивілізованому світі неймовірно швидко. Причому говоримо ми не тільки про опалення заміського будинку, котеджу, дачі або таун-хауса - навіть найбільші виробництва все частіше переключаються з традиційних і постійно дорожчаючих видів палива на екологічно чисте пелетне опалення. До їх числа відносяться і муніципальні теплогенеруючі організації. При цьому крім дуже істотного виграшу в грошах на закупівлях палива, ці підприємства економлять і на очисному обладнанні, не порушуючи своїми викидами стану навколишнього природного середовища.

Продумана і безпечна конструкція пропонованих до продажу котлів різної потужності дозволяє приватним та корпоративним клієнтам забезпечити економічне і екологічно чисте опалення на пелетах заміських будинків. При цьому легко отримуючи міський комфорт і не маючи ніяких турбот, пов'язаних з обслуговуванням автономно працюючого теплового обладнання.

Наші менеджери із задоволенням нададуть будь-яку вичерпну інформацію і допоможуть провести порівняльний економічний аналіз по ефективності використання пелетних котлів. Висновки Ви зробите самостійно, але нам вони заздалегідь відомі - будемо співпрацювати!

З питань придбання або монтажу пелетних котлів телефонуйте:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7407, (044) 247 7407

Корисна інформація

Пелети: паливна характеристика

Основним сортовим показником пелети є зольність, теплотворна здатність, щільність і стиранність.

Дивитись далі »