Опалення церков та інших культових споруд

Для опалення храмів та інших культових споруд можливо застосовувати системи водяного, повітряного, електричного, пічного опалення, а також інші системи. Система опалення церкви (водяне, повітряне, електричне, пічне) вибирається відповідно до завдання на проектування в залежності від його функціонального призначення і богослужбового режиму, місткості, об'ємного і конструктивного рішення, місця будівництва.

Теплопостачання храму може здійснюватися від зовнішніх мереж або від власних автономних джерел, розташованих усередині будівлі, а також прибудованих та окремо розташованих.

У разі використання автономної системи опалення для церкви, доцільно застосовувати елктричні котли, а також котли на пелетах, дровах, вугіллі.

Компанія "Вінтерм" має досвід поставок обладнання та монтажу автономних систем опалення храмів в Україні. Зокрема, в Києві були поставлені, а нашими партнерами змонтовані електичні котли Kospel в головному храмі УГКЦ - Патріарший собор Воскресіння Христового.

Обладнання для опалення церков, храмів та інших культових споруд

Корисна інформація

Пелети: історія і сучасність

Цікаво, що увійшовши в атомну епоху і почавши жити в постіндустріальному суспільстві, людина знову звернула найпильнішу увагу на деревину, як на джерело тепла для своїх потреб.

Дивитись далі »