Опалення церков та інших культових споруд

Для опалення храмів та інших культових споруд можливо застосовувати системи водяного, повітряного, електричного, пічного опалення, а також інші системи. Система опалення церкви (водяне, повітряне, електричне, пічне) вибирається відповідно до завдання на проектування в залежності від його функціонального призначення і богослужбового режиму, місткості, об'ємного і конструктивного рішення, місця будівництва.

Теплопостачання храму може здійснюватися від зовнішніх мереж або від власних автономних джерел, розташованих усередині будівлі, а також прибудованих та окремо розташованих.

У разі використання автономної системи опалення для церкви, доцільно застосовувати елктричні котли, а також котли на пелетах, дровах, вугіллі.

Компанія "Вінтерм" має досвід поставок обладнання та монтажу автономних систем опалення храмів в Україні. Зокрема, в Києві були поставлені, а нашими партнерами змонтовані електичні котли Kospel в головному храмі УГКЦ - Патріарший собор Воскресіння Христового.

Обладнання для опалення церков, храмів та інших культових споруд

Корисна інформація

Опалення заміського будинку пелетою, Київ

Вартість опалення на пелетах та ГВП заміського будинку площею 250 кв. м становитиме близько 7000 рублів на місяць (при використанні таких високотехнологічних систем як пелетні котли від компанії Вінтерм).

Дивитись далі »