Опалення шкіл та дитячих садків

Монтаж котлів в дитячих садках та школах

Специфіка роботи таких закладів як дитячі садки і школи потребує підвищених вимог до температурного режиму. В умовах, з якими зіштовхнулася наша країна, доцільним буде використання автономних систем опалення та гарячого водопостачання. Опалення школи або дитячого садка можна здійснювати за допомогою автоматичних пелетних котлів, електричних котлів (при сприятливих тарифах), котлах, що працюють на дровах або вугіллі. Перевагами пелетних котлів для опалення шкіл та дитячих садків є автоматична робота, тривалісь роботи на одному завантаженні палива (залежить від об'єму бункеру), вартість палива. Можливк встановлення котлів для основного або резервного опалення. Також наша компанія здійснює роботи по модернізації існуючих котелень з переведенням їх на спалювання тверного палива.

Для підіргіву води на потреби ГВП доцільно використовувати сонячні колектори.

Компанія "Вінтерм" має досвід впровадження енергоефективних систем без використання газу для опалення та гарячого водостачання шкіл і дитячих садків. В рамках програми Польського уряду по впровадженню енергоефективних технологій в Україні, наша компанія встановила та ввела в експлуатацію чотири системи сонячного нагріву води в дитячих садках міста Костопіль (Рівенська область, Україна). Також ми працюємо над проектами в Київській, Черкаській, Житимирській областях по переведенню шкіл та дитячих садків на опалення за допомогою котлів на твердому паливі.

Запрошуємо до співпраці місцеві підприємства, фонди, меценатів для фінансування переведення шкіл та дитячих садків на автономні енергоефективні системи опалення та гарячого водопостачання. Діти - наше майбутнє!

Обладнання для опалення шкіл та дитячих дошкільних установ


Корисна інформація

Котел на пелетах: ціни

Ціна пелетного котла - це ціна комплексу високотехнологічного опалювального обладнання на пелетах, за вартістю воно порівнянно з останніми розробками газових, дизельних- і твердопаливних котлів.

Дивитись далі »