Пелети: паливна характеристика

Основним сортовим показником деревної гранули є зольність, теплотворна здатність, щільність і стиранність.

У вищих сортах «DIN +» зольність пелет всього 1%. Це вкрай низький показник, ціна пелет такого рівня найбільш висока, але і виробництво їх доходить до 95% від загальної кількості. Сорт «DIN» в Європі має зольність 3%, приблизно такі ж вимоги до паливних гранул і в інших країнах.

Пелетна характеристика

Якщо порівнювати деревні пелети по теплотворній здатності з іншими видами палива, то виходить, що за рахунок високої щільності і сухості цей показник порівняємо з кам'яним вугіллям - 5000 кВт / год при спалюванні однієї тони (у півтора рази вище, ніж у звичайних дров).

Міцність і стираність, що забезпечують невибухонебезпечне (немає органічного пилу і спор) і дуже низьку здатність до самозаймання (гранична сухість) менш важливі показники, але і вони на висоті, і залежать в першу чергу від якості обладнання та вихідної сировини. Міцність і мала гідрофільність пелет пояснюються тим, що в процесі виробництва на стадії пресування гранул з деревного пилу температура продукту під тиском різко підвищується і лігнін плавиться, скріплюючи гранулу і як би обволікаючи її плівкою.

Постійність насипної щільності і однорідність палива роблять його вкрай зручним при транспортуванні і вантажно-розвантажувальних роботах, а також при подачі в зону горіння, що найчастіше здійснюється шнековим механізмом у поєднанні з вакуум-підсмоктуванням.

Ціна пелет з урахуванням їх теплотворної здатності дуже низька і поза конкуренцією з іншими видами палива, що постійно дорожчають. З цієї причини паливні гранули і названі одним з основних видів альтернативного виду палива майбутнього.

Коли ж порушується питання екології, то альтернативи деревним пеллетам просто немає і в найближчому майбутньому не з'явиться. Особливо низькі викиди вуглекислого газу за умови спалювання пелет в спеціалізованих котлах, представлених до продажу на нашому сайті.

З питань придбання пелети телефонуйте:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7407, (044) 247 7407

Корисна інформація

Пелети: паливна характеристика

Основним сортовим показником пелети є зольність, теплотворна здатність, щільність і стиранність.

Дивитись далі »