Пелетні та піролізні котли для опалення офісів та складів

Не секрет, що комфортні умови на робочому місці сприяють хорошому самопочуттю людей, а значить і підвищують продуктивність їхньої праці. Система опалення в холодну пору року повинна підтримувати температуру в приміщенні на комфортному для людей рівні. Найчастіше для обігріву офісів застосовують водяне опалення. При цьому в якості джерела тепла може використовуватися центральна система опалення або автомомна котельня, з котлами на будь-якому виді палива.

Компанія "Вінтерм" пропонює використовувати для опалення офісних центрів автоматичні пелетні котли Kostrzewa та Heiztechnik. На сьогоднішній день використання котлів на пелеті для опаленния офісів, складів, виробництв є ефективною альтернативою газовим котельним. Опалення пелетними котлами - це енергонезалежність, комфорт, та економія коштів (до 50% в порівнянні з газом).

Також ми рекомендуємо використання сонячних колекторів Kospel для потреб ГВП офісів, складів і виробництв.

Обладнання для опалення та ГВП офісів, складів і виробництв


Корисна інформація

Котел на пелетах: ціни

Ціна пелетного котла - це ціна комплексу високотехнологічного опалювального обладнання на пелетах, за вартістю воно порівнянно з останніми розробками газових, дизельних- і твердопаливних котлів.

Дивитись далі »