Пелетне опалення - використання

Технологія спалювання пелет складається з декількох циклів і включає в себе:

  • зберігання палива; 
  • його подачу в зону горіння; 
  • забезпечення повного згоряння як пелет, так і виникаючих горючих газів; 
  • відбір тепла від димових газів;
  • охолодження димових газів; 
  • збір попелу, золи, сажі; 
  • автоматичне очищення всіх робочих поверхонь; 
  • контроль за допомогою автоматики за режимом горіння.

ПЕЛЕТНЕ ОПАЛЕННЯ - ВИКОРИСТАННЯ

Процес горіння забезпечується дотриманням всіх технологічних процедур при виробництві обладнання, тобто котла тієї чи іншої потужності, і споживачем модифікований бути не може. Але організація бункерування, особливо при великих обсягах зберігання палива в разі потреби чи бажання автономної і довготривалої роботи котла в повністю автоматичному режимі, а також доставки пелет в зону горіння бувають виконані під конкретного замовника.

Устаткування для пелет, забезпечує їх зберігання, являє собою бункер того чи іншого виду з конусоподібним дном для мимовільної подачі гранул на шнек. Зазвичай використовується або шнековий транспорт палива в зону горіння, або повітряно-вакуумний.

Бункер повинен бути виконаний з антистатичних матеріалів достатньої міцності і забезпечувати довготривале збереження пелет без зміни їх вологості навіть у разі його встановлення поза приміщенням. Завжди передбачається його дообладнання датчиком рівня палива. Фірмовий бункер виповнюється з щільної поліестерної багатошарової тканини.

Шнековий транспорт пелет до котла застосовується у випадках гранично близького розташування бункера від самого котла; повітряно-вакуумна подача дозволяє відсувати сховище на відстань до 20 метрів від котла.

Питання влаштування бункера і спосіб подачі пелет до котла вирішується у кожному конкретному випадку індивідуально і забезпечує зручність експлуатації всього обладнання, а також можливість оперативного завантаження бункера новою порцією палива.
Нами випробувані всі варіанти взаєморозміщення обладнання для пелет щодо самого котла, тому ніяких проблем з установкою всього комплекту не виникає.

З питань придбання або монтажу пелетних котлів телефонуйте:

(044) 455 7898, (044) 455 7899

(067) 246 7407, (044) 247 7407

Корисна інформація

Опалення заміського будинку пелетою, Київ

Вартість опалення на пелетах та ГВП заміського будинку площею 250 кв. м становитиме близько 7000 рублів на місяць (при використанні таких високотехнологічних систем як пелетні котли від компанії Вінтерм).

Дивитись далі »