Монтаж пелетних котлів у приватних будинках

Життя в приватному будинку має масу переваг, порівняно з життям в міській квартирі. Одне з перших місць у переліку таких переваг, безумовно, займає можливість створення комфортних умов для життя, незалежних від зовнішніх факторів. Значною мірою це зачіпає і опалення приватного будинку. Ми рекомендуємо використовувати економічні опалювальні установки, які будуть економити Ваш бюджет на оплату тепла та створювати комфорт. Опалення без газу - це прямий шлях до економії та незалежності від цін на енергоресурси та гарантія теплого будинку взимку. 

Наша компанія створює сучасні системи опалення, які працюють на пелетах, дровах, електроенергії, а також встановлює сонячні колектори на нагрів води ГВП, підігрів басейну та підтримку системи опалення.

Також ми проводимо реконструкцію або модернізацію існуючих побутових котелень з переведенням їх на спалювання пелет, дров чи вугілля.

Обладнання для опалення приватних будинків


Корисна інформація

Котел на пелетах: ціни

Ціна пелетного котла - це ціна комплексу високотехнологічного опалювального обладнання на пелетах, за вартістю воно порівнянно з останніми розробками газових, дизельних- і твердопаливних котлів.

Дивитись далі »