Liberator Classic

Особливості пелетного котла Liberator Classic 30

Потужність: 30 кВт
Площа обігріву: 300 м2

Пелетний котел з інноваціонинмі технологіями від українського прозіводітеля Liberator. Котел, потужністю 30 кВт призначений для опалення житлових і не житлових приміщень площею до 300 м2. Обладнаний 3-ех ходової гібридною системою опалення. Головна особливість цього котла - орієнтація на українські умови. Як паливо можна використовувати пеллету будь-якої якості, навіть агропеллет. Інноваційна пальник Liberator з функцією механічної активації шару палива дозволяє використовувати будь-яку пеллету як паливо, в тому числі пелети низьких сортів.
Не менш головним переваг котла, є його повна автоматизація. Він дійсно управляється тільки однією кнопкою «Пуск». Після запуску роботи, котел сам визначає особливості системи, оцінюючи якість пеллетного палива, його вхопив ідеальний режим спалювання. Всі обслуговування котла зводиться лише до завантаження палива і періодичного очищення зольника.

Вже давно минули ті часи, коли треба чергувати біля твердопаливного котла і постійно підкидати паливо. Місткий бункер пеллетного котла Liberator Classic, об'ємом 140л, дозволяє вмістити в себе 82 кг пелети, що забезпечує 72 години безперервного горіння. Частка зольного ящика так само не створить особливих незручностей - навіть при використанні пелети поганої якості, чистити його досить раз в тиждень.

Ще важливо і те, що котел має досить компактні габарити. Більш того, вертикальне розміщення відвідних патрубків ще більше економить місця при установці, адже котел можна впритул поставити до стіни. Якщо ж у Вас взагалі не передбачено окреме приміщення під котел, його можна поставити навіть в житловій зоні. Дизайнерський вигляд не зіпсує інтер'єр будинку, а подвійна звукоізоляція забезпечить безшумну роботу.

Система безпеки котла Liberator:

  • Температурний захист шнека
  • Датчик загоряння в бункері
  • Диференційний датчик розрідженняплавкі запобіжники
  • Автоматична система управління стійка до перепадів напруги в електромережі.

Переваги котла Liberator Mini

 

З питань придбання або монтажу пелетних котлів телефонуйте: 
(044) 455 7898, (044) 455 7899, 
(067) 246 7407, (067) 247 7407

Корисна інформація

Котел на пеллетах: експлуатація

Котли на гранулах з деревної сировини відрізняються, передусім високим ступенем автоматизації і мінімальним втручанням в свою роботу.

Дивитись далі »