Поставка пелет, брикетів, дров

Доставка твердого біопалива

Компанія "Вінтерм" приділяє велику увагу забезпеченню біопаливом наших клієнтів. На сьогоднішній день ми здійснюємо поставки пелет, брикетів та дров. Наш транспорт відповідає всім вимогам поставки цього виду палива. Наш професійний персонал забезпечений сучасним обладнанням, завдяки чому ми надаємо високоякісний сервіс, а також пропонуємо ряд послуг аналогу яким на ринку твердого палива немає.

Доставка пелет

Ми забезпечуємо доставку пелет автомобільним транспортом. Ми доставляємо як своїми автомобілями так і перевізниками, які відповідають вимогам для перевезення пелет. З партнерами по перевезенню у нас підписані договори на поставку та якість послуг, що дозволяє доставити пелету в найкоротші терміни з розвантаженням в пункті призначення.

З метою оптимізації витрат на логістику, поставки здійснюються палетними нормами повним автомобілем вантажопідйомністю 1 т., 2 т., 3 т., 5 т. або 10 т.

Ми не доставляємо менше 2-х палет.

Вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від кількості пелети і відстані від складу в м. Бородянка.

Доставка пелет в контейнерах Гран БегДоставка пелет

Пелета в контейнерах Гран Бег поставляється за попередньо підписаного договору. Мінімальне річне замовлення - 10 Гран Бегов. Після підписання договору Ви маєте можливість замовляти по одному контейнеру Гран Бег з пелети, але вибрати протягом року не менше кількості, прописаної в договорі. Контейнери Гран Бег не продаються а здаються за договором в оренду на один рік. Вартість оренди залежить від підписаного мінімального річного замовлення.

Габаритні розміри Гран Бег - Ширина 100 | Глибина 80 см | Висота 185 см.

Вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від кількості пелети і відстані від складу в м. Бородянка.

Доставка дрів і брикетів

Доставка дрів

Екотоп забезпечує доставку дров та брикетів автомобільним транспортом. Ми доставляємо як своїми автомобілями так і перевізниками, які відповідають вимогам для перевезення даного виду палива. З партнерами по перевезенню у нас підписані договори на поставку та якість послуг, що дозволяє доставити пеллету в найкоротші терміни з розвантаженням в пункті призначення.

З метою оптимізації витрат на логістику, поставки здійснюються тільки палетні нормами повним автомобілем вантажопідйомністю 3 т., 5 т. Або 10 т.

Ми не доставляємо кількість менше 3-х палет.

Вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від кількості пелети і відстані від складу в м. Бородянка.

 

З питань замовлення пелет, дров, деревних брикетів Екотоп звертайтеся до наших менеджерів за телефонами:

044 455 7898, 044 455 7898

Корисна інформація

Пелети: історія і сучасність

Цікаво, що увійшовши в атомну епоху і почавши жити в постіндустріальному суспільстві, людина знову звернула найпильнішу увагу на деревину, як на джерело тепла для своїх потреб.

Дивитись далі »