Пелетні та піролізні котли для опалення готелів та ресторанів

Для комфортного проживання в готелі, а також відпочинку в ресторані важливим фактором, поряд з сервісом і якістю обслуговування, є створення сприятливих параметрів мікроклімату приміщень. До таких параметрів відносяться вологість, склад і рухливість внутрішнього повітря, температурний режим і т.д. У завдання опалення входить підтримка внутрішньої температури повітря в холодний період року для комфортного перебування людини.

Вид системи опалення для будівель готелів та ресторанів визначається техніко-економічними розрахунками, наявністю того чи іншого джерела тепла та іншими індивідуальними особливостями об'єкта.

В якості джерела тепла для опалення готелів та ресторанів, компанія "Вінтерм" пропонує використання автоматичних пелетних котлів Kostrzewa, піролізних котлів Atmos, електричних котлів Kospel. Одним з прикладів роботи нашої компанії є поставка двох піролізних котлів Atmos DC 100 для опалення готелю "Рациотель Киев" (Reikartz). Котли були змонтоваті і введені в експлуатацію.

Також ми рекомендуємо використовувати сонячні колектори Kospel для нагрівання води на потреби ГВП готелів та ресторанів.

Обладнання для опалення та ГВП автозаправних станцій


Корисна інформація

Котел на пеллетах: експлуатація

Котли на гранулах з деревної сировини відрізняються, передусім високим ступенем автоматизації і мінімальним втручанням в свою роботу.

Дивитись далі »